Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

YASUMI Instytut Zdrowia i Urody w Żarkach

YASUMI Instytut Zdrowia i Urody w Żarkach

Wystartował (1.12.) nstytut profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI przy ul. S. Moniuszki po sąsiedzku z Marketem Karolina. Profesjonalna kosmetyka, masaże i spa, depilacja laserowa, wyszczuplanie i ujędrnianie ciała, pielęgnacja dłoni, medycyna estetyczna, bony podarunkowe, zakup kosmetyków i dużo więcej. Zabiegi w formę rytuałów, co wpływa kojąco na stan ducha i zmysły. Dla gości wygodny parking.

W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje. YASUMI jest ogólnopolską siecią, ma 15 lata doświadczenia, opiera się najwyższych standardach. Jest to oferta dla osób, które cenią dobry wygląd i samopoczucie. Instytut zatrudnia pięć wykwalifikowanych kosmetolożek, które pomogą również osobom z cerą suchą, zmęczoną, trądzikową, po prostu problemową.

We współczesnej kosmetyce wykwalifikowany personel wspierany jest przez najnowsze technologie. Niezwykle ważne jest indywidualne podejście. Najpierw sprawdzenie stanu skóry, później doradztwo, co należy wykonać, aby była zadbana i piękniejsza. Duża waga jest przykładana do jakości. Każdy zabieg wykonywany jest z należytym pietyzmem. Towarzyszy mu wyciszenie i oprawa muzyczno – aromatyczna. Zabiegi na preparatach YASUMI produkowanych w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

W żareckim instytucie znajdziemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy: nawilżających, oczyszczających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych. Są propozycja dla osób z cerą wrażliwą, naczynkową, suchą, odwodnioną, mieszaną,  zanieczyszczoną, trądzikową.

Nie brakuje zabiegów pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych. Można zlikwidować rozstępy, cellulit, zadbać o biust i wzmocnić mięśnie. Wśród propozycji: zabiegi na obrzęki i depilacja.

Oferta zawiera także relaksujące masaże z ciepłym woskiem świecy, czy  odprężający i regenerujący na twarz. Są pakiety zabiegów dla mężczyzn, w tym retusz skóry, redukcję szerokości, czy relaks mięśni mimicznych. A także możliwość zakupu bonów podarunkowych i taka opcja spodoba się w okresie przedświątecznym.

Instytut w Żarkach współpracuje z lekarzem chirurgiem Piotrem Ślęzakiem, który wykonuje zabiegi medycyny estetycznej: zmniejszanie zmarszczek, powiększanie i modelowanie ust. Możliwe jest leczenie nadpotliwości, wycięcie guzków skóry i inne. Na życzenie możliwość badania USG: szyi, tarczycy, węzłów chłonnych, jamy brzusznej, czy piersi.

Informacje praktyczne:
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
ul. Moniuszki 19, 42 – 310 Żarki
tel. 535 235 765, 795 696 119
https://zarki.yasumi.pl/
e-mail: zarki@yasumi.pl
Godziny otwarcia: Pon. - Pt.: 9:00 - 21:00, sobota: 9:00 - 16:00

Polub na Fb:  https://www.facebook.com/yasumi.zarki

01

GRU

2021

1332

razy

czytano