Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Lekcje pokazowe Ogniska Baletowego w Żarkach

Lekcje pokazowe Ogniska Baletowego w Żarkach

W połowie roku szkolnego 2021/2022 odbyły się lekcje pokazowe najmłodszych grup Ogniska Baletowego, które działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach.

Na sali widowiskowej dla rodzin naszych podopiecznych prowadzący – baletmistrz Łukasz Zasik,   pozostali prowadzący i akompaniatorzy  oraz oczywiście wspaniałe dzieci zaprezentowali, czego uczą się na zajęciach, które odbywają się w Domu Kultury w Żarkach.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, za zamkniętymi drzwiami. Z tego też powodu zapraszamy rodziny naszych podopiecznych na lekcje pokazowe, aby zobaczyły, jak wyglądają zajęcia, aby zaobserwowały postępy swoich pociech. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów. Dzieci rozwijają się wspaniale. Bardzo dziękujemy rodzicom i opiekunom za zaufanie i systematyczność.

Planujemy w styczniu wystawić długo przygotowywany spektakl baletowy „Mały Książę”, w którym wystąpią podopieczni z grup starszych naszego Ogniska, na który już dzisiaj zapraszamy. Szczegóły wkrótce, oczywiście w zależności od sytuacji epidemiologicznej - wyjaśnia baletmistrz Łukasz Zasik. 

 

Każde zajęcia zakończyły się gromkimi brawami dla dzieci i nauczycieli.

16

GRU

2021

573

razy

czytano