Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

NABÓR NA WPIS NA OTWARTĄ LISTĘ POTENCJALNYCH WYKONAWCÓW INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

NABÓR NA WPIS NA OTWARTĄ LISTĘ POTENCJALNYCH WYKONAWCÓW INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

W związku z uzyskaniem dofinansowania do projektu grantowego pn. “Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Żarki” z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 Gmina Żarki ogłasza otwarty nabór potencjalnych firm  wykonawczych instalujących fotowoltaikę.
Wszystkie firmy, które chcą świadczyć swoje usługi mieszkańcom gminy w ramach projektu grantowego muszą obligatoryjnie złożyć dokumenty o których mowa w Załączniku nr 8- zgłoszenie wykonawcy do procedury grantowej. Dokument poniżej w załączeniu.

Dokumenty należy złożyć w oryginale  lub  kopii  potwierdzonej  za  zgodność z oryginałem w pokoju nr 18 w  Urzędzie Miasta i Gminy Żarki w zamkniętej kopercie.

Po pozytywnym zweryfikowaniu dokumentów i spełnieniu określonych wymogów, firmy zostaną wprowadzone na LISTĘ POTENCJALNYCH WYKONAWCÓW.


Nabór na listę trwać będzie w sposób ciągły. Lista potencjalnych wykonawców będzie opublikowana na stronie internetowej Gminy: w Aktualnościach oraz zakładce Dla Mieszkańca - Odnawialne źródła energii projekt grantowy.


Nie ma możliwości wykonywania usług montażu instalacji w ramach projektu grantowego jeśli firma nie znajduje się na LIŚCIE POTENCJALNYCH WYKONAWCÓW.


W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami Urzędu: 34 3148 036 wew.29, pokój nr 21.

30

MAR

2022

1805

razy

czytano