Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Rozwój kobiet

Trwa ogólnopolski Program społeczno-rozwojowy skierowany do kobiet – Akademia Rozwoju, dla pań potrzebujących wsparcia w zakresie zdobywania nowych ważnych kompetencji i potrzebują aktywizacji zarówno w obszarze życia społecznego, jak i zawodowego. Udział w projekcie jest bezpłatny.
Uczestniczkom oferowane są warsztaty online z zakresu kompetencji cyfrowych (tworzenie i edycja stron internetowych, wykorzystanie popularnych aplikacji do aktywności zawodowej i społecznej w Internecie), zajęcia z podstaw działalności gospodarczej (aspekty prawne i finansowe), warsztaty z myślenia projektowego (wykorzystanie metody design thinking w projektach społecznych i biznesowych). A to tylko część z zaplanowanych działań aktywizująco-edukacyjnych! Dotychczas do Programu zarejestrowało się ponad 800 kobiet.

Kto może skorzystać? Szczególnie kobiety mieszkające w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich i jednocześnie z różnych powodów pozostające mniej aktywne. Te powody to wielodzietność, mniejszy dochód w rodzinie, niepełnosprawność, pochodzenie z rodzin niepełnych. Lista powodów jest otwarta, kluczowe jest występowanie czynników, które uczestniczka zadeklaruje jako te istotne z jej punktu widzenia.

Wszystkie informacje oraz formularz rejestracyjny na stronie: www.fundacjapfr.pl/akademia_rozwoju

 

14

KWI

2022

369

razy

czytano