Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Konkurs fotograficzny „W zespole siła”

Konkurs fotograficzny „W zespole siła”

Z dniem 1 marca 2010 roku firma Nokia Poland oraz Polska Fundacja Dzieci  i Młodzieży ogłaszają rozpoczęcie konkursu fotograficznego "W zespole  siła".

Konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku 16 - 22 lat z terenu całej  Polski. Celem konkursu jest promocja przykładów pozytywnego wpływu  młodych ludzi na ich najbliższe otoczenie. Chcemy zachęcić młodzież, do zaprezentowania działań, które w pozytywny sposób wpływają na świat wokół nich.

Warunkiem udziału w konkursie "W zespole siła" jest nadesłanie do dnia  30 kwietnia 2010 roku zdjęcia na adres e-mail: konkurs@pcyf.org.pl.  Prace powinny być nadesłane wraz z tytułem zdjęcia, imieniem i nazwiskiem autora oraz numerem telefonu. Jedna osoba może nadesłać jedno zdjęcie. Fotografia powinna być przesłana w formie pliku graficznego  JPG, nie przekraczającego 5 MB.

W pierwszym etapie konkursu trwającym od 1 do 10 maja Komisja Konkursowa wybierze 20 najlepszych zdjęć. W drugim etapie konkursu trwającym od 10 do 30 maja 2010 roku na stronie www.makeaconnection.pl zostanie zamieszczona galeria 20 najlepszych zdjęć wybranych przez Komisję. Internauci będą mogli poprzez głosowanie i komentarze wybrać trzy najpopularniejsze zdjęcia, których autorzy otrzymają nagrody. Jednocześnie przyznane zostaną nagrody Komisji Konkursowej dla najlepszego zdjęcia oraz nagrody dla internautów biorących udział w głosowaniu.

W konkursie przewidziano następujące nagrody: Nagroda Komisji Konkursowej za najlepsze zdjęcie - udział w warsztacie prowadzonym przez profesjonalnego fotografa. Nagrody internautów -- autorzy 3 zdjęć, które uzyskają najwięcej głosów otrzymają telefony Nokia X3. Nagrody Komisji Konkursowej dla internautów za najlepszy komentarz uzasadniający oddanie głosu na zdjęcie -- autorzy 3 najciekawszych komentarzy do zdjęć, otrzymają telefony Nokia X3.

Rozstrzygnięcie konkursu "W zespole siła" zostanie ogłoszone do dnia 15 czerwca 2010 na stronie internetowej programu: www.makeaconnection.pl . Dodatkowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się stronie internetowej programu "Make a Connection -- Przyłącz się": www.makeaconnection.pl .

03

MAR

2010

1017

razy

czytano