Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Noclegi w Stajni Lotara

Noclegi w Stajni Lotara

Najpierw była kameralna stajnia. Teraz w urokliwym Przybynowie przygotowano miejsca noclegowe w Gospodarstwie Agroturystycznym Stajnia Lotara. - Stajnia mieści się przy Międzygminnym Szlaku Konnym łączącym gminy Koziegłowy, Poraj i Żarki – wyjaśnia Łukasz Zasik, właściciel. – Od 2020 r.  organizuję w Przybynowie zajęcia nauki konnej dla osób dorosłych i dzieci, na różnym poziomie zaawansowania.

Najmłodsi zaczynają tu przygodę z jeździectwem w wieku 7 lat.  Do dyspozycji duży maneż na świeżym powietrzu oraz całoroczna hala z oświetleniem, która sprawia, że zajęcia mogą się odbywać cały rok.

- W związku z zainteresowaniem przygotowałem miejsca noclegowe  – informuje Łukasz Zasik.  – Do dyspozycji: 6 komfortowych łóżek, dostęp do w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, piękną łazienkę, miejsce spotkań przy dużym stole, jurajska cisza i spokój.

Stajnia organizuje:

- rajdy dwudniowe lub dłuższe na swoich wierzchowcach (dzień w siodle, powrót do stajni, biesiada, nocleg i kolejny dzień w siodle - tym razem w innym kierunku);

 - nocleg dla max. 6 jeźdźców z własnymi końmi;

- noclegi dla osób jeżdżących lub niejeżdżących konno, kochających ciszę, spokój i zwierzęta

- Zapraszamy serdecznie w nasze piękne strony. Chętnie pokażemy je z perspektywy siodła każdemu zainteresowanemu - zachęca Ł. Zasik.

 

Info:
Stajnia Lotara
Gospodarstwo Agroturystyczne

Ul. Częstochowska 45c, 42- 310 Przybynów
mail: stajnia.lotara@gmail.com
tel. 501 234 150
Polub: https://www.facebook.com/stajnialotara

13

LIP

2022

602

razy

czytano