Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Na rowerze przez Suliszowice.

Na rowerze przez Suliszowice.

Już wiadomo, jak jeździć po nowej drodze rowerowej przez Suliszowice. Nowe oznaczenie poziome i pionowe jest już gotowe. Zakończono ostatni etap prac przy budowie drogi rowerowej w Suliszowicach. Inwestycja jest przygotowywana do odbioru.  Powstało miejsce przystankowe przy leśniczówce.

- Zwracam się z prośbą do kierowców i rowerzystów o przestrzeganie znaków. Wzajemny szacunek uczestników ruch pozwoli na bezpieczne korzystanie z infrastruktury – zwraca się burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Prace w Suliszowicach realizowane w tym roku są częścią większego zdania w partnerstwie z Gminą Olsztyn. W ub. roku powstała droga rowerowa między Jaroszowem, a Suliszowicami. W tym roku prace wykonano w Suliszowicach  do granic z Gminą Olsztyn. - Łącznie wybudowaliśmy 4,6 km trasy – dodaje burmistrz. Prace na odcinku Suliszowice-Krasawa-Zrębice są w trakcie. W gminie Olsztyn postanie 5,6 km drogi rowerowej.
Inwestycja jest współfinansowana ze środków unijnych  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, środków Samorządu Gminy Żarki i Olsztyn.

 

27

WRZ

2022

409

razy

czytano