Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Na rowerze przez Suliszowice.

Na rowerze przez Suliszowice.

Już wiadomo, jak jeździć po nowej drodze rowerowej przez Suliszowice. Nowe oznaczenie poziome i pionowe jest już gotowe. Zakończono ostatni etap prac przy budowie drogi rowerowej w Suliszowicach. Inwestycja jest przygotowywana do odbioru.  Powstało miejsce przystankowe przy leśniczówce.

- Zwracam się z prośbą do kierowców i rowerzystów o przestrzeganie znaków. Wzajemny szacunek uczestników ruch pozwoli na bezpieczne korzystanie z infrastruktury – zwraca się burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Prace w Suliszowicach realizowane w tym roku są częścią większego zdania w partnerstwie z Gminą Olsztyn. W ub. roku powstała droga rowerowa między Jaroszowem, a Suliszowicami. W tym roku prace wykonano w Suliszowicach  do granic z Gminą Olsztyn. - Łącznie wybudowaliśmy 4,6 km trasy – dodaje burmistrz. Prace na odcinku Suliszowice-Krasawa-Zrębice są w trakcie. W gminie Olsztyn postanie 5,6 km drogi rowerowej.
Inwestycja jest współfinansowana ze środków unijnych  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, środków Samorządu Gminy Żarki i Olsztyn.

 

27

WRZ

2022

581

razy

czytano