Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Jurajskie Certyfikaty Jakości dla 6 podmiotów.

Jurajskie Certyfikaty Jakości dla 6 podmiotów.

Jurajski Certyfikat Jakości dla sześciu kolejnych obiektów z terenu Gminy Żarki. Łącznie 8 żareckich podmiotów może się pochwalić tym zaszczytnym wyróżnieniem. Jurajski Certyfikat to w zamierzeniu znakiem dla gości, iż podmioty zapewniają odpowiednią jakość usług
Chleb tatarczuch z Żarek,  Gra Terenowa Jura Trop w Żarach oraz obiekty noclegowe Gościniec Zaklasztorze w Żarkach, Kępina Zdrój – domki do wynajęcia w Wysokiej Lelowskiej, Gospodarstwo Agroturystyczne Między Zamkami i Jurajska Stokrotka w Kotowicach dołączają w 2022 roku do miejsc sprawdzonych i ocenionych przez Komisję Certyfikującą.

Jurajski Certyfikat Jakości to program organizowany przez Związek Gmin Jurajskich. Certyfikat mogą otrzymać usługi realizowane w gminach należących do Związku, które na co dzień wzbogacają ofertę turystyczną na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

W ub. roku dwa obiekty z terenu Gminy Żarki uzyskały tytuł Jurajskiego Certyfikatu. Są to Muzeum Dawnych  Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach oraz Zagroda  Edukacyjna Agrogospodarstwo Pod Skałką w Przybynowie.

Jurajski Certyfikat Jakości  jest przyznawany w kategoriach: usługi noclegowe, usługi gastronomiczne, atrakcje turystyczne, produkty rzemieślnicze i spożywcze.

 

09

LIS

2022

481

razy

czytano