Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Apel do mieszkańców Suliszowic.

Apel do mieszkańców Suliszowic.

Apelujemy do mieszkańców Suliszowic, aby zawiesili w miejscach widocznych  tabliczkę z numerem domu. We wsi są tablice z nowymi nazwami ulic.  Służby ratunkowe i kurierzy skarżą się na kłopoty z dotarciem do celu. Brak numerów na domach zgodnie z nowymi regulacjami sprawa sporo kłopotów.
Stąd apel do właścicieli budynków mieszkalnych w Suliszowicach, aby zaopatrzyli swoje posesje w tabliczki z numerami porządkowymi. Zawieszenie na frontowej ścianie domu lub na ogrodzeniu w widocznym miejscu, tabliczki z numerem to obowiązek każdego właściciela. W sołectwie w ub. roku wprowadzono ulice o następujących  nazwach: Lipowa, Podlesie, Spacerowa, Szczypie, Wiejska, Zastudnie, Górska, Słoneczna. Duże, czytelne numery posesji przyspieszają działanie służb ratunkowych, pracę kurierów lub po prostu znalezienie  adresu w terenie przez dostawców i osoby przyjezdne.

Tabliczka powinna się pojawić w ciągu 30 dni od nadania przez gminę numeru porządkowego dla nieruchomości. Właściciel czyni to na własny koszt.  

 

01

LUT

2023

414

razy

czytano