Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

2.06. "BEZ MASKI" Wernisaż wystawy malarstwa Marty Zygmunt

2.06. "BEZ MASKI" Wernisaż wystawy malarstwa Marty Zygmunt

W imieniu mieszkanki Żarek Marty Zygmunt zapraszamy do wzięcia udziału w wernisażu jej malarstwa. Wydarzenie już w najbliższy piątek (02.06.), o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Poraju.  Ostaniem ulubionym tematem artystki jest człowiek. Na wystawie "BEZ MASKI" można zobaczyć serię obrazów powstałych na przestrzeni ostatniego pół roku. Wśród podejmowanych tematów prezentuje człowieka i  jego zagubienie we współczesnym świecie, poszukiwanie ścieżki życia, walkę z brakiem akceptacji oraz przemiany wewnętrzne przedstawione w metafizyczno-symboliczny sposób na płótnie.
Marta Zygmunt ma na swoim koncie niejeden udział w wystawach i plenerach malarskich w Polsce i zagranicą. Jej prace znajdą się w kolekcjach m.in. w Szwajcarii, Niemczech, USA. W tym roku wzięła udział w finale VI Triennale Malarstwa w Chorzowie oraz II Wiosennego Salonu Malarstwa w Antoninie.

Jest absolwentką ASP we Wrocławiu oraz Wydziału Sztuki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie - wydział malarstwa. Zajmuje ją malarstwo olejne, rysunek węglem i suchą pastelą. Inspiracje czerpie z otaczającego ją świata oraz własnych doświadczeń i przeżyć.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/4neOsfOqs

Profil do polubienia: https://www.facebook.com/martzygmunt

30

MAJ

2023

270

razy

czytano