Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Piknik w Przybynowie.

Piknik w Przybynowie.

Ostatni Piknik Rodzinny w ramach pikników organizowanych ze wsparciem Ministerstwa Sprawiedliwości w Przybynowie (23.09.) odbył się w budynku OSP Przybynów. Mieszkańcy wspaniale się bawili. Były śpiewy, tańce i bogaty poczęstunek. W trakcie przeprowadzono prelekcję  o sposobach przeciwdziałania zjawiskom, takim jak: przemoc domowa, przestępstwa na szkodę małoletnich, cyberprzestępczość, oszustwa i lichwa oraz promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym opowiadali przedstawiciele służb mundurowych.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Przybynowie zadbały o przepyszne ciasta, wędliny, kućmok, pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem, a także pieczonki. Natomiast jeśli chodzi o  grillowanie to zadanie to realizowali panowie z OSP Przybynów. Dla dzieci dodatkową atrakcją  była wata cukrowa i popcorn.

Organizatorem festynu  była Gmina Żarki oraz  Koło Gospodyń Wiejskich z Przybynowie, w prace przy organizacji zaangażowali się także przedstawiciele OSP Przybynów. 

Piknik zorganizowano dzięki środkom pozyskanym z Funduszu Sprawiedliwości, którego Dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

 

 

18

PAŹ

2023

290

razy

czytano