Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Żarki. Gaziki na bezdroża.

Żarki. Gaziki na bezdroża.

Adrenalina, niezapomniane chwile, przygoda to właśnie zapewnia przejazd gazikami po historycznym miasteczku Żarki oraz po jurajskich bezdrożach. Atrakcja ponownie dostępna dla turystów grupowych i indywidualnych. Zapraszamy do rezerwacji terminów w tym roku oraz w przyszłym, gdyż gaziki zagoszczą w pakiecie wycieczek do Gminy Żarki.

- Przejażdżka pojazdami wojskowymi to atrakcja, o której szybko się nie zapomina - przekonuje Jerzy Szwaja z Kotowic (gm. Żarki), pasjonat i członek Jurajskiej Grupy Militarnej wspólnie z żoną i synem. – W trakcie wyprawy zaglądamy do centrum miasteczka, zatrzymuje się przy zabytkowych stodołach, podziwiamy macewy na żydowskim kirkucie i zaglądamy do bunkrów z II wojny światowej na wzgórzu Parchowotka.

Wyprawa gazikami trwa około godziny, ale to nie tylko fajna jazda, ale i historia opowiadana przez pasjonatów historii, a także wiedza na temat militarnych pojazdów. – Chętnie podejmiemy się współpracy z biurami podróży, szkołami, przewodnikami, organizatorami wydarzeń nie tylko na Jurze. Wyprawa gazikami to pomysł na wycieczkę, prezent lub atrakcję w trakcie wydarzenia integracyjnego – dodaje Marzena Szwaja, która wspólnie z mężem i synem Michałem ruszają na jurajskie bezdroża.

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się również przejażdżki ślubne, gdy przyszli małżonkowie chcą sobie zapewnić ekscytujący dzień. W ofercie także przejazdy pojazdami Uaz, Honker, Star, Kraz w ramach wieczorów panieńskich, kawalerskich, spotkań integracyjnych i firmowych. - Do każdej przejażdżki podchodzimy indywidualnie, zapoznając się z wymaganiami klientów. Jesteśmy od tego, aby pomóc zrealizować każdy pomysł – mówi rodzina pasjonatów.

Cennik 2023/2024:
Grupa min 15 osób - 39 zł cena od osoby. (wyprawa honkerem, gazikami, uazami. Czas przejazdu  ok. 1 h.

Grupy poniżej 15 osób:
7-14 osób  - 40 zł osoba
6 osób - 45 zł osoba
5 osób - 50 zł osoba
4 osoby - 65 zł osoba
3 osoby - 85 zł osoba
2 osoby  - 125 zł osoba
1 osoba -  250 zł osoba

Info:
P.P.H.U. MIK-TRANS Szwaja Marzena
Kotowice ul. Żarecka 12, 42-310 Żarki
email: miktrans@interia.eu
tel. 798 512 327

Polub na Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=61552760900956

23

PAŹ

2023

579

razy

czytano