Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Ciepło od zaraz.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kampanią Polskiego Alarmu Smogowego – „Ciepło od zaraz!". W ramach kampanii przygotowano informacje jak w prosty sposób ograniczyć koszty ogrzewania jeszcze tej zimy. Porady zostały przygotowane przez audytora energetycznego, Tomasza Fiszera, który przystępnie tłumaczy jak zmniejszyć koszty ogrzewania pomieszczeń i wody.

Biorąc pod uwagę rosnące ceny wszystkich nośników energetycznych: węgla, drewna, pelletu, gazu i energii elektrycznej, zmniejszenie ich zużycia to dobry sposób na zabezpieczenie się przed wzrostem kosztów. Proste czynności, takie jak instalowanie termostatów na grzejnikach, obniżanie temperatury w pomieszczeniach, montaż ekranów z pianki za grzejnikami, a nawet umiejętne wietrzenie pomieszczeń pomogą obniżyć rachunki za ogrzewanie. Przedstawione w kampanii działania mogą doprowadzić do łącznych oszczędności energii sięgających nawet kilkudziesięciu procent.

Ulotka w załączeniu poniżej.

Więcej pod adresem: https://krakowskialarmsmogowy.pl/2023/01/04/15-sposobow-na-nizsze-rachunki-pas-podpowiada-jak-zaoszczedzic-na-ogrzewaniu/

 

23

PAŹ

2023

239

razy

czytano