Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Praca z młodzieżą na wsi

Praca z młodzieżą na wsi

Serdecznie zapraszamy na organizowany przez Śląski Związek Gmin i Powiatów warsztat pn. „Praca z młodzieżą na wsi”, który odbędzie się w dniu 19 maja br. (środa) w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (sala nr 407, ul. Jordana 18) w godzinach 10.00 – 16.00.
 
Celem warsztatu jest praca nad nowymi możliwościami i formami działań z młodzieżą w aspekcie odnowy i rozwoju wsi, wobec współczesnych trendów społeczno – gospodarczych. Spotkanie poprowadzi dr Wacław Idziak, ekspert w dziedzinie rozwoju obszarów wiejskich, inicjator tworzenia wsi tematycznych w Polsce, autor wielu publikacji na ten temat, członek Koszalińskiego Towarzystwa Społeczno – Kulturalnego.
 
Udział w warsztacie jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do momentu wyczerpania limitu 30 miejsc wyłącznie poprzez zamieszczony na stronie www.odnowawsi.pl  formularz zgłoszeniowy (wypełnienie formularza nie gwarantuje udziału). Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione przez organizatorów pocztą e-mail najpóźniej w dniu 17 maja br.

(Informacja ze strony www.odnowawsi.pl) 

12

MAJ

2010

959

razy

czytano