Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Bezpłatne poradnictwo prawne i obywatelskie dla mieszkańców powiatu myszkowskiego.

Bezpłatne poradnictwo prawne i obywatelskie dla mieszkańców powiatu myszkowskiego.

Z myślą o zapewnieniu szerokiego dostępu do dobrej jakości bezpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego dla każdego zainteresowanego mieszkańca powiatu myszkowskiego został uruchomiony Punkt poradnictwa prawnego. Punkt ten działa na terenie Myszkowa w budynku przy ul. Pułaskiego 7/8 na parterze (na przeciwko gabinetu stomatologicznego). Każda osoba zainteresowana pomocą prawną, niepotrafiąca samodzielnie odnaleźć odpowiedzi na nurtujące problemy prawne i społeczne, otrzyma na miejscu profesjonalną i bezpłatną pomoc.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków   Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki został uruchomiony został również serwis internetowy, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie porady prawnej przez Internet oraz forum internetowe. Pod adresem www.ppo-arl.com.pl można znaleźć elektroniczne wersje aktów prawnych z zakresu KPA,KC,KP i innych oraz zbiory formularzy, wniosków, podań, umów, zaświadczeń do urzędów i instytucji publicznych i prywatnych.    

Informujemy, iż miasto Myszków znalazło się wśród 18 miast woj. śląskiego, w których zostały uruchomione punkty poradnictwa w ramach projektu „Świadczenie poradnictwa prawnego i obywatelskiego sposobem na wzmocnienie struktur administracji publicznej”, realizowanego przez Agencję Rozwoju Lokalnego S.A. w Jaworznie w Partnerstwie ze Stowarzyszeniem Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST z Katowic. Projekt będzie realizowany do 30.06.2012r.

Poniżej harmonogram na miesiąc maj.

24

MAJ

2010

704

razy

czytano