Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Rezydencja Leśniów w Żarkach

Rezydencja Leśniów w Żarkach

Dom urządzony ze smakiem i wyczuciem kolorów oraz z nowoczesnym wyposażeniem. W 5 pokojach i jednym apartamencie zapewniono gościom komfortowe warunki do wypoczynku. Rezydencja Leśniów w Żarkach zaprasza rodziny, grupy przyjaciół, pielgrzymów oraz aktywnych turystów: rowerzystów, czy wspinaczy. 

- Mamy 14 miejsc noclegowych. Każdy pokój jest z łazienką. Apartament posiada własny aneks kuchenny. Na parterze znajduje się jadalnia z wyposażoną kuchnią. Stąd bezpośrednie wyjście na taras i na ogród – informują Wioletta i Wiesław Trepka, właściciele Rezydencji Leśniów w Żarkach. 

Obiekt jest położony w spokojnej lokalizacji w dzielnicy Żarek – Leśniowie. Wejście na posesję i do budynku możliwe jest wyłącznie przy pomocy kodu bądź karty. Budynek jest monitorowany. Do dyspozycji gości parking oraz bezpłatna sieć WiFi. 

Przy budynku przygotowano strefy relaksu: dwa tarasy z meblami wypoczynkowymi oraz częścią grillową. Istnieje możliwość korzystania z ogrodu. 

Komfortowe pokoje znajdują się na parterze i piętrze. Są wyposażone wygodne hotelowe łóżka, zestawy ręczników dla każdego z gości. W ogólnodostępnej kuchni zapewniono wszelkie wyposażenie od talerzy po ekspres do kawy, mikrofalówkę oraz toster. Na życzenie jest zapewnione łóżeczko turystyczne dla dziecka do 3 roku życia.

Rezydencja Leśniów znajduje się w doskonałym położeniu w stosunku do jurajskich atrakcji. Czerwony rowerowy Szlak Orlich Gniazd przebiega przed domem. Z resztą to nie jedyna możliwość dla rowerzystów, bo bardzo blisko obiektu znajdują się najlepsze ścieżki rowerowe łączące Żarki z atrakcjami Złotego Potoku, czy Mirowa i Bobolic. Okolice Żarek, w tym Przeodziszowice, Czatachowa oraz Suliszowice to obszar wspinaczki skałkowej.

W bezpośrednim sąsiedztwie rezydencji zlokalizowane jest Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej. Bardzo blisko, bo w samych Żarkach, czekają liczne atrakcje: Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie, Wehikuł Czasu na Jurajskim Szlaku,  papugarnia Jurajskie Ptaki, czy Manufaktura Słodyczy. W sezonie wakacyjnym dostępny jest basen kąpielowy z plażą i boiskiem do siatkówki plażowej. 

INFO:
Rezydencja Leśniów

ul. Wschodnia 3
42 – 310 Żarki
tel. 506  078 469
rezydencjalesniow@gmail.com
Polub na Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=61550498080263


Zdjęcia: Rezydencja Leśniów w Żarkach 

20

MAJ

2024

405

razy

czytano