Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Rewitalizacji Gminy Żarki ciąg dalszy - mieszkańcu wyraź opinię.

Rewitalizacji Gminy Żarki ciąg dalszy - mieszkańcu wyraź opinię.

Gmina Żarki rozpoczęła proces rewitalizacji w 2016 roku, jego zadaniem jest poprawa jakości życia mieszkańców gminy zarówno w sferze społecznej jak i gospodarczej, środowiskowej, funkcjonalno – przestrzennej oraz technicznej. W tym celu opracowano Gminny Program Rewitalizacji, w ramach którego przewidziano szereg działań do wykonania na przestrzeni lat 2016 – 2023.

Obecnie prowadzone są prace nad „Oceną aktualności i stopnia realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Żarki na lata 2016 – 2023”. W ramach tych prac chcemy zapytać mieszkańców jak oceniają jakość życia w naszej gminie, ale także jak ocenią do tej pory zrealizowane zadania rewitalizacyjne. Bardzo interesuje nas też przyszłość, czyli poznanie opinii mieszkańców co w kolejnych latach powinno być zrealizowane, na co w rewitalizacji gminy Żarki powinniśmy postawić, gdzie mieszkańcy widzą największe potrzeby.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety dostępnej pod linkiem: http://limesurvey.cds.krakow.pl/index.php/988179?newtest=Y&lang=pl_

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 10 minut. Ankieta jest anonimowa.

28

MAJ

2024

756

razy

czytano