Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Zmiany kursowania linii 4 i 7. Zamknięcie mostu w ciągu ul. Helenówka w Myszkowie

Zmiany kursowania linii 4 i 7. Zamknięcie mostu w ciągu ul. Helenówka w Myszkowie

W związku z awaryjnym zamknięciem przejazdu przez most w ciągu ul. Helenówka w Myszkowie na czas jego przebudowy, od 18 czerwca 2024 r. wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu linii 4 i 7.

Na linii 4 wprowadzono objazd od ul. Kościuszki - w Żarkach ul. Myszkowską i Strażacką oraz w Jaworzniku ul. Kielecką (w kierunku przeciwnym analogicznie). Pominięte zostają przystanki Helenówka Początkowy/Końcowy oraz Helenówka/Kościuszki, dodatkowo obsługiwane są przystanki Żarki Myszkowska /Połomia/ i Żarki (Olesiów) oraz Jaworznik I.

Godziny odjazdów w Myszkowie pozostały bez zmian. Jedynie w dni powszednie kurs z Sikorki o 6:00 jest skrócony do przystanku Helenówka/Kościuszki (z pominięciem Jaworznika). W przeciwnym kierunku dotychczasowe kursy w dni powszednie o 6:47 i 14:03 z Jaworznika rozpoczynają się na przystanku Helenówka/Kościuszki.

Na linii 7 wprowadzono skrócenie trasy do przystanku Helenówka/Kościuszki, z pominięciem przystanku Helenówka Początkowy/Końcowy. Godziny odjazdów pozostają bez zmian.

https://myszkow.trasownik.net/komunikaty.html

17

CZE

2024

343

razy

czytano