czwartek, 22 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Cezary, Maria

Księga gości

Strona główna » Księga gości

wielkość tekstu:A | A | A

Dodaj wpis
 • Mieszkaniec

  data dodania: 2012-08-13

  Czyli że niby cenzura ?

 • xzt

  data dodania: 2012-08-10

  mieszkańcu - przeczytaj regulamin a będziesz znał odpowiedź

 • Mieszkaniec

  data dodania: 2012-08-09

  Witam serdecznie, dlaczego nie pojawiają się nowe wpisy,czyżby ludzie nagle przestali pisać?

 • et.

  data dodania: 2012-07-10

  Dzień Dobry P. Rzecznik nareszcie strona na poziomie,już pisałem nt.zmian ok.6 miesięcy wstecz wtedy bez echa .pozdrawia operatora.

  Szanowny Panie!
  to, że nie ma echa to nie znaczy że się to nie dzieje. Nad stroną pracujemy od ub. roku w zakresie materiałów, treści i koncepcji. Nic nie dzieje się z dnia na dzień. I proszę wierzyć wiem, że coś wymaga zmiany.

  z poważaniem

  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

 • Olo

  data dodania: 2012-07-09

  świetna strona . Dużo więcej ciekawych rzeczy . Proponuję jakoś zmienić w księdze gości by post osoby odpowiadającej (w wielu przypadkach rzecznik) był nie sklejony z zapytaniem :) pozdrawiam

  Szanowny Olo!
  Już zrobione.
  dziękuję za wskazywanie punktów na stronie, które należy jeszcze ulepszyć.

  z poważaniem
  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

 • GOŚĆ

  data dodania: 2012-07-09

  Nowa strona.bardzo ubogacona.

 • Ciekawski

  data dodania: 2012-07-08

  Przepraszam bardzo, a gdzie na nowej stronie jest galeria Żarki z dawnych lat?

  Szanowny Ciekawski!
  w przygotowaniu jest nowy serwis Żarki retro ze zdjęciami i wspomnieniami. I na tej podstronie zostaną zamieszczone archiwalne zdjęcia.

  z poważaniem

  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

pierwsza|poprzednia|255| z   255następna strona

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar

Tagi

Miniskansen Wsi Jurajskiej chleb tatarczuch Sanktuarium w Leśniowie Szlak Orlich Gniazd Oficjalny Portal Gminy Żarki Gmina Żarki Jura Krakowsko-Częstochowska LKS Zieloni Żarki Rycerska Drużyna Miasta Żarki Edukacyjne zagrody Skałki Jurajskie Agroturystyka na Jurze
Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 7