wtorek, 31 marca 2020 r.
imieniny obchodzą: Kamil, Kornelia

Księga gości

Strona główna » Księga gości

wielkość tekstu:A | A | A


kod

Proszę przepisać kod z obrazka:

POSTANOWIENIA REGULAMINU KSIĘGI GOŚCI

 1. Korzystanie z Księgi Gości jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Księga Gości jest publiczna, więc każdy, kto chce może pozostawić wpis o treści nie naruszającej prawa i związanej z zawartością treści strony.
 3. Księga Gości jest moderowana.
 4. Wpisy w Księdze Gości są prywatnymi opiniami poszczególnych uczestników.
 5. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za wpisy odwiedzających Księgę, poza własnymi wpisami.
 6. Administrator zastrzega sobie prawo do nie publikowania lub usuwania treści:
  • sprzecznych z prawem polskim, prawem międzynarodowym, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz propagujących przemoc.
  • uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających zasady etykiety, spersonalizowane, znieważające grupy lub osoby, naruszające prawa autorskie lub dobra osobiste.
  • będących polemiką pomiędzy osobami, reklamą, ogłoszeniem.
 7. Wszystkie treści winny zachowywać ogólnie przyjęte zasady kultury i szacunku. Zabronione jest używanie wulgaryzmów i zwrotów obraźliwych. Wskazanie jest przestrzeganie zasad polskiej ortografii.
 8. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania, bądź niepublikowania wpisu, bez podania przyczyny.
 9. Księga Gości nie ma charakteru "Forum Dyskusyjnego".
 10. Administrator dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i rozwiązywania problemów dotyczących jego funkcjonowania, jednak nie gwarantuje czasu jaki upływa od wpisu dokonanego przez użytkownika, a momentem pojawienia się wpisu na stronie.
 11. W miarę potrzeby niniejszy regulamin może zostać uzupełniony o kolejne punkty.
 12. Nieznajomość zasad panujących w Księdze Gości nie jest żadnym wytłumaczeniem w razie ich złamania.

Podstawa prawna:
Ustawa z 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r., Nr 88, poz. 553 z późn. zm.)
Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( Dz. U. z 2002r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)
Ustawa z 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity tj. Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.)

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar

Tagi

Skałki Jurajskie LKS Zieloni Żarki Gmina Żarki Rycerska Drużyna Miasta Żarki Jura Krakowsko-Częstochowska Sanktuarium w Leśniowie Agroturystyka na Jurze chleb tatarczuch Miniskansen Wsi Jurajskiej Edukacyjne zagrody Oficjalny Portal Gminy Żarki Szlak Orlich Gniazd
Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 10