wtorek, 22 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Dominik, Mateusz
Linki
https://www.gov.pl/
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Zamknięcie drogi Biskupice - Zaborze - Przybynów.

Strona główna » Aktualności » Zamknięcie drogi Biskupice - Zaborze - Przybynów.

wielkość tekstu:A | A | A

Wprowadzenia czasowej zmiany organizacji ruchu w ciągu drogi powiatowej Nr 1013 S relacji Biskupice - Zaborze - Przybynów Gmina Żarki, wymuszającej zamknięcia odcinka drogi dla ruchu i poprowadzenia objazdów.

Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie informuje, że w dniach 27.07 - 01.08. 2015 r. na okres max. 4-5 dni roboczych, w związku z ułożeniem geosiatki i warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni przy realizacji zadania inwestycyjnego związanego z ułożeniem nowej nakładki bitumicznej na odcinku 2,05 km w ciągu drogi powiatowej Nr 1013 S relacji Biskupice - Zaborze - Przybynów na terenie Gminy Żarki, wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu wymuszająca konieczność zamknięcia odcinka drogi dla ruchu i poprowadzenia objazdów. Dojazd do zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie objazdem poprowadzonym drogami powiatowymi Nr 3805 S oraz 1012 S oraz drogą wojewódzką Nr 791 przez miejscowości Ostrów - Masłońskie - Poraj - Choroń - Biskupice. Roboty towarzyszące związane z min. oczyszczeniem i pogłębieniem rowów przydrożnych, wzmocnieniu i zagęszczeniu poboczy drogi realizowane będą przy ograniczeniu ruchu wymuszającym częściowe zajęcie jezdni i wprowadzenie dla pojazdów ruchu wahadłowego.

Całkowite zakończenie prac związanych z realizacją zadaniem jw. planowane jest do dnia 14.08.2015 r.               

Informacja POwiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie.            

 

czytano: 983 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-07-23 11:22:24

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6