niedziela, 24 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Pojemniki na popiół bezpłatnie. UMOWA I ZGŁOSZENIE.

Strona główna » Aktualności » Pojemniki na popiół bezpłatnie. UMOWA I ZGŁOSZENIE.

wielkość tekstu:A | A | A

Pojemniki na popiół zostaną bezpłatnie użyczone dla mieszkańców Gminy Żarki. Selektywna zbiórka popiołu zostanie wprowadzona od września 2015 r. Poniżej załączamy umowę użyczenia, jak będzie podpisywana między mieszkańcem, a firmą PZOM Strach.

Firma PZOM Strach z Konopisk wygrała przetarg na odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Żarki. Dała najniższą cenę usługi w wysokości 626 713,20 zł i będzie realizowała odbiór nieczystości do końca czerwca przyszłego roku.

Jednym z elementów przetargu było wprowadzenie  dodatkowej frakcji w zakresie odbioru odpadów komunalnych. I tak od  września br. selektywnie będzie odbierany popiół.  Popiołu nie będzie można już wrzucać do pojemnika z odpadami zmieszanymi.

Na nieruchomości zostaną dostarczone pojemniki wg jednej z trzech możliwości:1x 120l, 2x 120l, 1x 240l. Urząd Miasta i Gminy w Żarkach zwraca się z uprzejmą prośbą o dokonanie zgłoszeń zapotrzebowania na nie według wybranej przez Państwa możliwości. Zgłoszenia można dokonać osobiście w pokoju nr 2 Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach lub pocztą elektroniczną na adres e-mail odpady@umigzarki.pl w szybkim terminie. Poniżej to pobrania druk zgłoszenia.

Pojemniki będą rozważone w sposób systematyczny w sierpniu do posesji przez firmę PZOM Strach. W dniu odbioru pojemnika prosimy o dokładne sprawdzenie jego stanu technicznego. Zaleca się nie przyjmowania uszkodzonych pojemników i dokładne przeczytanie umowy użyczenia przed podpisaniem.

 

czytano: 1327 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-08-12 11:32:14

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 5