niedziela, 21 października 2018 r.
imieniny obchodzą: Celina, Hilary
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Bezpłatne kursy językowe i specjalistyczne.

Strona główna » Aktualności » Bezpłatne kursy językowe i specjalistyczne.

wielkość tekstu:A | A | A

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Żarkach ogłasza nabór dla czytelników na e- kursy językowe: Angielski123 - poziomy A1-B2
Niemiecki123 - poziomy A1-B1
E-kursy specjalistyczne:
Czytaj123 - uczy szybkiego czytania, poprawia pamięć fotograficzną
Fotografia123 - obowiązkowy kurs dla początkującego fotografa i pasjonata zdjęć
Photoshop123 - szkoli z obsługi najpopularniejszego programu graficznego.
W e-kursach mogą uczestniczyć tylko czytelnicy żareckiej Biblioteki. Kursy te są bezpłatne. Więcej informacji pod numerem telefonu: 607 114 747 lub 343 148 775 godzinach otwarcia biblioteki. Nabór chętnych do udziału w e-kursach do końca marca 2016 roku. Zapisy trwają do 25 marca. ZAPRASZAMY !!!

 

czytano: 702 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-03-09 13:14:27

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 5