czwartek, 21 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Benedykt, Lubomir
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Zajęcia taneczne 21 listopada.

Strona główna » Aktualności » Zajęcia taneczne 21 listopada.

wielkość tekstu:A | A | A

Uwaga! Uwaga! Zajęcia otwarte dla WSZYSTKICH CHĘTNYCH odbędą się w dniu 21.11.16 (poniedziałek) o 16.30 na sali widowiskowej Domu Kultury w Żarkach.

 Zapraszamy do Domu Kultury w Żarkach na zajęcia tańca nowoczesnego  (steet dance- hip hop, house, krump, popping, locking, breaking).  Spotkania 2 razy w tygodniu, grupa minimum 20 osób.  Zajęcia odpłatne.  Informacje i zapisy telefoniczne - tel. 662 257 288.  Zajęcia poprowadzi:  Marcin Raju Rajkowski- Dyplomowany instruktor tańca, były  tancerz/solista Częstochowskiego Teatru Tańca Włodzimierza Kuca,  właściciel Studia Tańca "HIT THE FLOOR", założyciel i choreograf grupy  "Jeszcze Raz",wielokrotnych zdobywców 1 miejsca na ogólnopolskich turniejach tańca,pół finalistów jednego z najbardziej prestiżowych  turniejów tanecznych "Rytm ulicy". Tańcem zajmuje się ok.17 lat,  zaczynał od takich styli jak: breaking, popping i locking. W 2002 roku  zaczął tańczyć w Teatrze Tańca Włodzimierza Kuca, gdzie miał okazję  poznać techniki tańca współczesnego, klasycznego, jazzu . W  międzyczasie szkolił się w stylach tańca hip hop, house, waacking, krump.

 

 

czytano: 593 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-11-09 09:14:07

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 4