wtorek, 19 lutego 2019 r.
imieniny obchodzą: Konrad, Mirosław
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Zawiadomienie Starosty Myszkowskiego

Strona główna » Aktualności » Zawiadomienie Starosty Myszkowskiego

wielkość tekstu:A | A | A

Osoby uprawnione do udziału we wspólnocie gruntowej wsi Wysoka Lelowska które do dnia 21 grudnia 2015r nie złożyły wniosku do Urzędu Miasta i Gminy Żarki i nie zostały ujęte w projekcie wykazu sporządzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Żarki proszone są o wypełnienie wniosku dołączając dokumenty potwierdzające wszystkich użytkowników gospodarstwa rolnego od dnia 5 lipca 1962r do chwili obecnej.

Kompletny wniosek o ustalenie uprawnień do udziału we wspólnocie gruntowej wsi Wysoka Lelowska wraz z dokumentami (akty własności ziemi, akty notarialne,orzeczenia sądów,decyzje administracyjne, odpisy księgi wieczystej itp.)potwierdzającymi fakt korzystania ze wspólnoty gruntowej i potwierdzającymi posiadanie gospodarstwa rolnego (od roku 1962-tj. Od osoby faktycznie korzystającej z gruntów wspólnoty do roku obecnego tj. osoby dowodzącej prawo do udziału we wspólnocie) należy składać w Starostwie Powiatowym w Myszkowie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 grudnia 2016roku

Wnioski dostępne są na stronie bip.powiatmyszkowski.pl  w zakładce zawiadomienia oraz w Starostwie Powiatowym w Myszkowie pokój. 105.

Szczegółowych informacji udziela pracownik Wydziału Gospodarki Mieniem Starostwa Powiatowego w Myszkowie Pan Krzysztof Świeboda  I piętro pokój  105, tel. (34) 315-91-39

 

czytano: 660 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-11-28 14:12:54

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 11