piątek, 22 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Bogusław, Jagoda
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Lekcje pokazowe Ogniska Baletowego w Żarkach

Strona główna » Aktualności » Lekcje pokazowe Ogniska Baletowego w Żarkach

wielkość tekstu:A | A | A

W styczniu odbyły się lekcje pokazowe wszystkich 9 grup Ogniska Baletowego, które działają przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. Na sali batetowej dla rodzin naszych podopiecznych prowadzący – baletmistrz Łukasz Zasik i Larisa Policińska, akompaniatorzy Nina Otręba, Karol Suchcicki i Sylwia Góral oraz oczywiście wspaniałe dzieci zaprezentowały, czego uczą się na zajęciach, które odbywają się w Domu Kultury w Żarkach.

- Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, za zamkniętymi drzwami. Dlatego zapraszamy rodziny naszych podopiecznych na lekcje pokazowe, aby zobaczyły, jak wyglądają zajęcia, aby zaobserwowały postępy swoich pociech. Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych. Dzieci rozwijają się wspaniale. Bardzo dziękujemy rodzicom i opiekunom za zaufanie i systematyczność - wyjaśnia baletmistrz Łukasz Zasik.  

Każde zajęcia zakończyły się gromkimi brawami dla dzieci i nauczycieli. Już dzisiaj zapraszamy na piąty uroczysty pokaz uczestników zajęć, który odbędzie się w czerwcu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach.

 

czytano: 801 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-01-23 10:32:41

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 8