wtorek, 22 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Dominik, Mateusz
Linki
https://www.gov.pl/
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Solary. Informacja o liczbie wniosków

Strona główna » Aktualności » Solary. Informacja o liczbie wniosków

wielkość tekstu:A | A | A

Dokładnie 537 wniosków o uzyskanie dofinansowania na solary wpłynęło do  Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach w ramach naboru w dniach 14 do 20 kwietnia. Warunków formalnych nie spełniło 26 wnioskodawców. Montaż kolektorów u mieszkańców odbędzie się tylko w przypadku pozyskania  dofinansowania unijnego przez Gminę Żarki.

Osoby, które nie spełniły warunków formalnych otrzymały już wiadomość  telefoniczną, że nie zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu, czyli  do losowania zaplanowanego na dzisiaj 23 kwietnia o godz. 16.00 w sali  widowiskowej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach.

O zakwalifikowaniu się na Listę Rankingową zadecyduje losowanie  publiczne spośród złożonych wniosków, które przeszły pozytywnie ocenę  formalną. Osoby nie zakwalifikowane na Listę Rankingową zostaną  umieszczone na Liście Rezerwowej. O kolejności na obydwóch listach decydować będzie przeprowadzone losowanie publiczne.

 

czytano: 1284 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2015-04-23 10:59:33

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 10