czwartek, 21 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Benedykt, Lubomir
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Pożegnanie z Bartkiem

Strona główna » Aktualności » Pożegnanie z Bartkiem

wielkość tekstu:A | A | A

Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci naszego kolegi Bartka Kluszczyńskiego (27 lat), pracownika Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach.

Bartek Kluszczyński z Żarek ukończył Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku Białej, Wydział Humanistyczno- Społeczny, kierunek: filologia polska, specjalność: medialna  i dodatkowo kulturoznawstwo. Pierwszym miejscem pracy zawodowej Bartka było Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu. W marcu 2015 roku Bartek podjął współpracę z Gminą Żarki. Był odpowiedzialny za działania związane z organizacją pracy w Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach.  Baretek Kluszczyński z wielkim profesjonalizmem podszedł do zleconych zadań. Sam wnosił wiele cennych inicjatyw oraz pomysłów. Nie szczędził sił przy działaniach promocyjnych, spotkaniach organizowanych w Starym Młynie oraz codziennej działalności tej placówki.

Zawsze bardzo dobrze przygotowany, obowiązkowy, dbający o szczegóły, uprzejmy wobec innych, pogodny i uśmiechnięty. Jego mała ojczyzną były Żarki i to poczucie lokalnego patriotyzmu w przypadku Bartka  dało się odczuć przy realizacji wielu projektów, które wiązały się z tym jurajskim miasteczkiem. Uwielbiał podróże oraz jazdę na rowerze.

Nagłe odejście Bartka w tak młodym wieku okryło smutkiem rodzinę, dziewczynę Monikę, sąsiadów, koleżanki i kolegów ze szkolnej ławy i z pracy oraz szereg innych osób.

Dzisiaj łączymy się w bólu z najbliższą rodziną.

Bartku! Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze!
Spoczywaj w spokoju!

czytano: 1633 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-08-02 13:28:34

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 11