środa, 22 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Emil, Roma
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

TRELE MORELE. 28 października.

Strona główna » Aktualności » TRELE MORELE. 28 października.

wielkość tekstu:A | A | A

Długo wyczekiwana premiera w wykonaniu aktorów działającego w Żarkach Teatru Odjazd jest przygotowana. TEATR ODJAZD oraz MGOK w Żarkach zapraszają na pierwszą premierę pt. "TRELE- MORELE" w dniu 28. 10. 2017 r. (sobota) godz. 17:00. Cena biletu: 5 zł, do nabycia w MGOK od pon do pt w godz 8:00- 15:00.  Sprzedaż biletów trwa tylko do środy 25. 10. 2017 r. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Scenariusz i reżysera - Joanna Ożóg, Muzyka i światło- Adrian Rał

OBSADA: Joanna Ożóg, Iwona Szczypka, Julia Kuzior, Irena Horoszko, Urszula Mianowska, Maria Górna, Anna Maślankiewicz, Roman Hamerla

Serdecznie zapraszamy!!!

czytano: 495 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2017-09-26 11:57:44

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 5