Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Pierwsze miejsce dla Marioli Pasikowskiej, trzecie dla Artura Mizgały w Jurajskim Pucharze Nordic Walking.

Pierwsze miejsce dla Marioli Pasikowskiej, trzecie dla Artura Mizgały w Jurajskim Pucharze Nordic Walking.

W niedzielę 2 października pod zamkiem w Olsztynie odbył się Jurajski Puchar Nordic Walking.  Na starcie stawiło się około 100 zawodników. Wśród startujących znalazła się drużyna Positive-Energy Żarki w składzie: Mariola Pasikowska, Beata Witkowska, Artur Mizgała, Zbigniew Szecówka.  Pierwsze miejsce w kategorii kobiet (29) zajęła Mariola Pasikowska - nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor Nordic Walking, propagatorka zdrowego stylu życia, prowadząca kursy nauki chodzenia z kijami w Żarkach  i okolicach. Trzecie miejsce w kategorii mężczyzn (29) zajął Artur Mizgała - nauczyciel wychowania fizycznego, miłośnik sportu i turystyki.

Organizatorami imprezy byli: Częstochowski Związek TKKF, Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Run Podkowa” Janów, Częstochowski Klub Sportowy Nordic Walking MIZA-REH. Celem imprezy była popularyzacja Nordic Walking jako nowej dyscypliny sportowej, pomagającej zachować witalność i zdrowie.

Jeśli ktokolwiek ma ochotę maszerować z drużyną Nordic Walking z Żarek to zapraszamy na zajęcia do Szkoły Positive-Energy w Żarkach. - Wiek nie gra roli, jeśli chodzi o tą dyscyplinę. Każdy moment jest dobry, aby zacząć się ruszać  - przekonuje Mariola Pasikowska.

Informacje, zapisy, harmonogram na stronie pod adresem: http://www.positive-energy.pl/

03

PAŹ

2011

1232

razy

czytano