Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Bezpłatne usługi informacyjne z zakresu rozwoju przedsiębiorczości

Bezpłatne usługi informacyjne z zakresu rozwoju przedsiębiorczości

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. uzyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego na prowadzenie Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług w ramach projektu systemowego PARP „Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops” z Poddziałania 2.2.1 POKL: Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności.
 
Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjną ofertę, na którą składają się bezpłatne usługi informacyjne z zakresu szeroko rozumianego rozwoju przedsiębiorczości oraz dostępnych form wsparcia dla przedsiębiorców oraz częściowo odpłatne usługi doradcze - asysty w rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.
 
Z usług PK KSU można korzystać w następujący sposób:
- osobiście w PK KSU w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. przy Alei Najświętszej Maryi Panny 24 lok. 1 (oficyna w podwórzu), od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30,
-  drogą telefoniczną, dzwoniąc pod numer 34 324-50-75 lub 360-56-88,
- drogą elektroniczną, wysyłając formularz zapytania, znajdujący się na stronie ARR w zakładce Zadaj pytanie konsultantowi PK KSU.

oraz w trakcie comiesięcznych bezpłatnych dyżurów konsultantów, odbywających się w godz. 9.00-13.00 w następujących lokalizacjach:
-          w Urzędzie Gminy Konopiska (pierwszy wtorek miesiąca),
-          w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kłobucku (drugi wtorek miesiąca),
-          w Urzędzie Miasta Myszków (trzeci wtorek miesiąca),
-          w Urzędzie Gminy Mykanów (czwarty wtorek miesiąca).
 


06

CZE

2012

1199

razy

czytano