Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Nowy kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Żarkach.

Nowy kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Żarkach.

Marek Strzelczyk z Wysokiej Lelowskiej został wybrany na stanowisko kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Żarkach. Posadę objął z dniem pierwszego października. Nabór na stanowisko kierownicze został przeprowadzony w formie konkursu. Zgłosiło się sześciu zainteresowanych, do drugiego etapu konkursu zostały dopuszczone cztery osoby. Komisja konkursowa orzekła, iż Marek Strzelczyk  spełnił wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze.  W wyniku II etapu naboru otrzymał największą liczbę punktów. Wykazał się niezbędną wiedzę merytoryczną do wykonywania obowiązków kierownika Zakładu Usług Komunalnych  w Żarkach.
Marek Strzelczyk z wykształcenia jest inżynierem. Ukończył Politechnikę Częstochowską. Zaczynał pracę zawodową w 1996 roku jako pracownik gospodarczy. W roku 1999 został podinspektorem ds. oczyszczalni ścieków, w latach 2004 – 2012 pracował w Zakładzie Usług Komunalnych.

Nowy kierownik w wolnym  czasie chętnie wybiera się na wycieczki, lubi zwiedzać miejsca związane z historią. Ceni film i muzykę.


(przygotowała i fot: Katarzyna Kulińska-Pluta)
 

02

PAŹ

2012

3520

razy

czytano