Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

IV Zawody w Biegach Narciarskich w Przewodziszowicach wyniki.

IV Zawody w Biegach Narciarskich w Przewodziszowicach wyniki.

Około 40 zawodników brało udział w czwartej edycji biegów narciarskich w Gminie Żarki.  Nad przebiegiem zawodów czuwali sędzia główny zawodów  Łukasz Jakóbczak oraz sędziowie techniczni Tomasz  Rosikon oraz Paweł  Jaksender.

Sponsorzy:
Beti Style, Positiv Energy, Weronika Photo, Promar, Villa Verde, Pizzeria Capri, Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Jarosław Kleszczewski, Zagroda Maciejówka Ostórw Pierogaria Iza Szewczyk, Park Miniatur Złota Góra Częstochowa Promar.  Jerzy Pilis obuwie, Gmina Żarki.

Patroni medialni:
Gazeta Myszkowska
Kurier Zawierciański

Organizatorem biegów był Amatorski Klub Biegacza Narciarskiego w składzie: Łukasz Jakóbczak, Andrzej Jakóbczak, Tomasz Rosikoń, Paweł Jaksander, Dominik Stodołkiewicz, Damian Pytlarz, Siurda Jerzy. Ania Pytlarz. Patronat nad imprezą objął burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:


Mężczyźni

Kategoria:  dzieci do lat 12 zwyciężył  Swiątek Jakub uzyskując czas 9.40

Kategoria do lat 18

1 Dorobisz Bartosz            16.40
2 Pytlarz Damian               17.12
3 Szczepanek Piotr             18.46
4 Noszczyk Hubert             23.01



Kategoria 19-35 lat 3 okrążenia
1 Moczulski Radosław      50.07
2 Bareła Marcin                 52.26
3 Królewski Maciej oraz Kotarski Mateusz nie ukończyli biegów z powodu awari sprzętu.


Kategoria 36-50 lat  3 okrążenia
1 Moczulski Marcin          45.54
2  Szecówka Zbigniew       46.55
3 Nowak Sylwester             53.10
4  Gracjan Adam                57.02
5 Szafranski Tomasz          60 .01

Kategoria 51-65 lat    2 okrążenia
1 Sienkan Aleksander      31.06
2. Bubel Andrzej              32.36
3 Stefanowicz Marek        35.54
4 Nalewka Martin             39.39
5 Goj Jerzy                        57.38

Kategoria powyżej 65 lat 2 okrążenia
1 Straszak Henryk             33.40
2.Gaweł Tadeusz               35.04
3Wisełka Andrzej              37.01
4 Straszak Waldemar         39.40
5Strózecki Andrzej            43.18


Kobiety
Kategoria dzieci do lat 12 wygrała Ania Pytlarz uzyskując czas 10.23

Kategoria  do 18 lat (1 okrążenia) wygrała Maligówka Żaneta z czasem 24.35sek

Kategoria 19-35 2 okrążenia
1 Swiątek Jolanta               42.17
2 Bareła Marzena               48.18
3 Sienkacz Elżbieta             48.20
4 Królewska Ewa                 59.30
5 Gurbała Jolanta                  1.00.01 sek

Kategoria 51-65 ( 1 okrążenie) lat wygrała Kuczyńska Danuta uzyskując czas 21.40
 

19

LUT

2013

20969

razy

czytano