Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Szkolenia do nowego zawodu.

Szkolenia do nowego zawodu.

Cztery panie wyszkoliły się w kierunku pracownika administracyjno-biurowego, kolejnych pięć pań chce być kosmetyczkami i znać się na elementach wizażu, wózek widłowy z obsługą butli gazowej opanowało czterech panów. Szkolenia zawodowe zostały sfinansowane ze środków unijnych.
Rok 2014 jest kolejnym, w trakcie którego grupa bezrobotnych zdobywa nowe umiejętności. Z unijnego wsparcia korzystają 22 osoby z terenu Gminy Żarki. W maju rozpoczęły się warsztaty z psychologiem, w czerwcu były zajęcia z równości szans i z doradcą zawodowym. W lipcu uczestnicy zadeklarowali w jakich szkoleniach zawodowych będą chcieli brać udział i ostatnie tygodnie spędzali na intensywnej nauce, po to aby uzyskać nowe kwalifikacje.
- Uczestnicy projektów korzystają z następujących kursów: gastronomicznego z elementami obsługi imprez okolicznościowych, florystyki i obsługi kas fiskalnych, kosmetycznego z elementami wizażu, prawa jazdy, opiekunka osób niepełnosprawnych i starszych – wylicza Agnieszka Pala-Czyż z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarkach
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarkach realizuje projekt pt. „Aktywna integracja społeczna i zawodowa osób bezrobotnych na terenie gminy Żarki”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
 

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

23

WRZ

2014

1351

razy

czytano