Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Sportowe zmagania

Reprezentacje Szkoły Podstawowej w Żarkach złożone z zawodników klubu LKS „Zieloni” Żarki uczestniczyły w eliminacjach powiatowych do Pucharu Tymbarka - Z podwórka na stadion na boisku Orlik w Mrzygłodzie. Chłopcy z roczników 2003 i 2004 rywalizowali z 3 ekipami: UKS Myszków, SP Poraj oraz SP Ludwinów. Żarecka reprezentacja zajęła 3 miejsce i nie zakwalifikowała się do dalszego etapu. Wyniki poszczególnych spotkań:

UKS Champion Żarki – SP. Poraj 1:2
UKS Myszków – UKS Champion Żarki 1:1
UKS Champion Żarki – SP. Ludwinów 4:0

Skład drużyny UKS Champion Żarki: Pompka Dominik, Lipiński Daniel, Podlejski Oskar, Polkowski Kacper, Srokosz Kacper, Bialik Paweł, Kocot Mariusz, Brzegowski Sebastian, Kot Mateusz, Musialik Konrad, Opałka Maksymilian.

Natomiast chłopcy z rocznika 2005 i 2006 rywalizowali z dwoma drużynami UKS Myszków oraz SP Poraj. Po zaciętym meczach nasi najmłodsi piłkarze zajęli 2 miejsce i zakwalifikowali się do dalszego etapu tego turnieju. Oto wyniki spotkań:
UKS Champion Żarki 2 – UKS Myszków 0:7
UKS Champion Żarki 2 – SP  Poraj 3:3

Skład drużyny UKS Champion Żarki 2:  Kasznia Adam, Nowak Szymon, Balik Juliusz, Ostaszewski Artur, Tomzik Kacper, Opałka Kacper, Ulman Bartosz, Ulman Igor, Kozik Kamil, Giec Szymon.


Zawodnicy pojechali na turniej pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Marcina Nowaka oraz Mateusza Gawrońskiego.
 

18

LIS

2014

8515

razy

czytano