poniedziałek, 20 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Bernardyn, Krystyna
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Ankieta dla mieszkańców Rewitalizacja.

Strona główna » Aktualności » Ankieta dla mieszkańców Rewitalizacja.

wielkość tekstu:A | A | A

Badanie ankietowe mieszkańców w ramach opracowania „Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Żarki na lata 2016-2023”
 
Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Żarki do udziału w badaniu ankietowym, które ma na celu zebranie opinii na temat aktualnej sytuacji gminy oraz wytypowanie obszarów, które najbardziej wymagają działań rewitalizacyjnych.

Wyniki ankiety posłużą do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Żarki na lata 2016-2023. Program ma na celu rozwiązanie problemów obszarów zdegradowanych, poprawę jakości życia mieszkańców, odbudowę więzi lokalnych, przywrócenie ładu przestrzennego oraz ożywienie gospodarcze.
 
Wypełnienie ankiety zajmie  ok. 7 min.
Będziemy wdzięczni, jeśli zechcą się Państwo podzielić swoimi opiniami i oczekiwaniami.

Ankieta będzie dostępna do 19.02.2016 r.

Link do ankiety: http://limesurvey.cds.krakow.pl/index.php?sid=38125&lang=pl

 

czytano: 934 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2016-02-16 10:08:54

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 8