Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Katalog wycieczek do Żarek.

Katalog wycieczek do Żarek.

Katalog wycieczek "Przygoda na Jurze" został nagrodzony na Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie w miniony weekend (18-20.03.2016). Katalog zawiera gotowe propozycje wycieczek do Gminy Żarki i Zamku Ogrodzieniec.

Katalog "Przygoda na Jurze", przygotowany przez stowarzyszenie JURAok był już na targach turystycznych w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, będzie również na targach w Warszawie. Cieszy się powodzeniem wśród biur podróży, szkół, przedszkoli i domów kultury. Katalog zawiera gotowe propozycje wycieczek przedszkolnych, szkolnych i integracyjnych  jednodniowych, dwudniowych i trzydniowych.

W jurajskiej Gminie Żarki postawiono na edukację i zabawę oraz współpracę. Branża turystyczna w Gminie Żarki mocno ze sobą współpracuje. Efektem jest współpracy jest wspólna sprzedaż oferty turystycznej partnerów prywatnych, publicznych i innych znaczących w regionie, czyli Zamkiem w Ogrodzieńcu.

Pomysły na wycieczki dostępne na stronie http://etnojura.pl/wycieczki/wycieczki-szkolne/, a drukowaną wersję katalogu można zamówić tutaj http://www.juraok.pl/wycieczki-szkolne-nowy-katalog-juraok-przygoda-na-jurze/

 

21

MAR

2016

1356

razy

czytano