Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Rewitalizacja. Sesja warsztatowa 4.02.

Rewitalizacja. Sesja warsztatowa 4.02.

Zapraszamy w dniu 4 lutego 2016 roku w godzinach 10.00 do 14.00 na sesję warsztatową, która odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach, ul. Moniuszki 2 (sala pamięci, wejście z tyłu budynku) w ramach procesu opracowywania  Gminnego Programu Rewitalizacji.

Gmina Żarki przystąpiła do realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2016 - 2023. W ramach Programu przewiduje się organizacje m.in. sesji warsztatowej, której tematyka skupiać się będzie na zdiagnozowaniu głównych problemów rozwojowych gminy w sferach: gospodarczej, społecznej oraz zagospodarowania przestrzennego. Ponadto uczestnicy warsztatu zdecydują wspólnie o głównym celu, aspiracji rozwojowej rewitalizacji i opracują analizę zasobów gminy w obszarze zagospodarowania przestrzennego i działań rewitalizacyjnych metodą SWOT.

Za przygotowaniem i moderację sesji warsztatowej odpowiada wykonawca Gminnego Programu Rewitalizacji  - Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. z Krakowa.

PROSIMY o potwierdzenie przybycia do dnia 2.02.2016 r. na maila: katarzyna.pluta@umigzarki.pl lub pod numerem 34 3148036 w.40.

 

25

STY

2016

867

razy

czytano