Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Nartorolki i hulajnogi grawitacyjne na Jurze w Żarkach.

Nartorolki i hulajnogi grawitacyjne na Jurze w Żarkach.

W dniu 11 Listopada  rusza  nowoczesna Wypożyczalnia Sprzętu Sportowego   w Żarkach Przewodziszowicach.  Amatorski Klub Biegacza Narciarskiego z Przewodziszowic uruchamia wypożyczalnię  i naukę jazdy na NARTOROLKACH, HULAJNOGACH GRAWITACYJNTCH DLA DOROSŁYCH. Do wypożyczenia rolki, kijki nordic walking, rowery górskie i trekingowe,   Rower z fotelikami i z wózkiem dla dzieci, narty biegowe.

-  Nartorolki to nowoczesny i coraz bardziej popularny sport uprawiany przez ludzi którzy lubią narty biegowe jest to nic innego jak jazda na nartach biegowych tylko w pozostałe pory roku poza zima. Sport jest dla każdego od małego do dużego – zachęca Andrzej Jakóbczak. - Hulajnogi Grawitacyjne dla Dorosłych  to tzw. scooter z napędem GRAWITACYJNYM !!! Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu wystarczy się pobujać i jazda. Ciężar ciała jest przenoszony z nogi na nogę i już, to takie proste. Scooter bardzo szybko nabiera prędkości. Opanowanie techniki jazdy nie wymaga mozolnych treningów. Hulajnoga jest przeznaczona dla osób od 5 lat do 99 lat i więcej.

Wypożyczalnia czynna codziennie od 10.00 do 17.00. Na miejscu są  do dyspozycji instruktorzy którzy pomogą w obsłudze, nauce i pierwszych krokach.

UWAGA: Bezpłatne szkolenia na nartorolkach w długi weekend listopadowy w sobotę(12.11.)  i niedzielę (13.11.) o godz. 10.00. W kolejne weekendy warsztaty będą powtarzane. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Rezerwacje sprzętu  i umawianie terminów pod numerem tel. 793 93 22 11.

10

LIS

2016

1220

razy

czytano