Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Kino w Żarkach 28 lutego (wtorek)

Kino w Żarkach 28 lutego (wtorek)

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W ŻARKACH zapraszają na seanse filmowe. 28 lutego 2017 r.:
Godziny seansów:

8:30 – Lego Batman: Film (3D dubbing PL)
Ceny biletów: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
14 zł grupowy (co najmniej 10 osób, seanse przedpołudniowe od poniedziałku do piątku)
10:30 – Sing
Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny),
12 zł grupowy (co najmniej 10 osób, seanse przedpołudniowe od poniedziałku do piątku)
15:00 – Sztuki kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
17:30 – Sztuki kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
20:00 – Ciemniejsza strona Greya
Ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
Seanse w: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach ul. Moniuszki 2
 

Właśnie wystartowała przedsprzedaż biletów on line na wizytę Profesjonalnego Kina Objazdowego w Żarkach.
Dodatkowo, od jutra realizujemy w naszym kinie nową, niesamowitą promocję. Przy płatności kartą Visa (zarówno w przedsprzedaży on line, jak i w kasie kina) widzowie mają możliwość zakupu biletów normalnych z 50% zniżką.

Mają też możliwość zajęcia miejsc w dwóch najlepszych rzędach oraz kupić Zestawy promocyjne w naszym barku kinowym.

Repertuar wraz z linkami do przedsprzedaży znajdziecie Państwo na: http://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/6

Szczegóły promocji: http://kino.visa.pl/promocje
Nowa strona internetowa kina: http://kino.visa.pl/

Rezerwacje telefoniczne dalej przyjmowane są pod numerem (22) 357 78 00 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00.
Na filmowe emocje zaprasza VISA

 

Repertuar jest już na naszej stronie: http://kinoletnie.pl/repertuar.php?id=192
 
Opisy filmów:

„Sing”
Animacja, familijny, komedia, muzyczny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o., cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł gru-powy (grupy powyżej 10 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 110 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=NZbwtJUDlcE&t=4s
Opis:
Po gigantycznych sukcesach filmów o Minionkach („Minionki" są drugą z najbardziej docho-dowych animacji w historii!), producenci przebojowej serii zapraszają na komedię muzyczną w gwiazdorskiej obsadzie. W anglojęzycznej wersji filmu głosu animowanym bohaterom użyczą: laureaci Oscara Reese Witherspoon i Matthew McConaughey oraz Scarlett Johansson, Seth MacFarlane, John C. Reilly i Tori Kelly.
Wytwórnia Illumination przyzwyczaiła widzów do wysokooktanowych filmów animowa-nych, które przyciągają do kin tłumy fanów („Jak ukraść Księżyc”, „Minionki rozrabiają”, „Minionki”). Po wielkim sukcesie „Sekretnego życia zwierzaków domowych” otrzymujemy kolejny film, który może stać się jedną z najważniejszych animacji roku.
W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona po-pada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.
Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, matka 25 świnek Rosita, młody gangsta-goryl Johnny i Ash, punkowa rebeliantka-jeżozwierzyca. Ani-mowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów.
WSZYSTKIE PIOSENKI WYKORZYSTANE W FILMIE POJAWIĄ SIĘ W WERSJACH ORYGINALNYCH.
 
„Lego ® Batman: Film”
Animowany, familijny, przygodowy, 3D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 14 zł grupowy (grupy powyżej 10 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 90 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=ZgXuq23AeCw
Opis:
W duchu zabawy, dzięki której film "Lego Przygoda" stał się fenomenem na skalę światową, samozwańczy przywódca grupy, Batman z LEGO staje się gwiazdą własnej przygody na du-żym ekranie. W Gotham szykują się wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i podjąć współpracę z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę.
Film nie tylko dla dzieci, w wersji 3D z dubbingiem.
 
„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”
Komedia, dramat, biograficzny, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 10 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 117 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=vAP2jjB9x3I
Opis:
„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” to filmowa opowieść o uznanej lekarce oraz autorce najpopularniejszego w Polsce poradnika o miłości. Losy Michaliny śledzimy na trzech różnych etapach jej życia, które doprowadziły ją do napisania i wydania „Sztuki kochania”. Wisłocka rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki.
- Bardzo dobrze czuję się, kiedy mogę opowiedzieć historię jednostek buntujących się przeciw zipastanemu systemowi i to jest moja tematyka - mówi reżyserka filmu, Maria Sadowska. Zawsze interesuje mnie jak jednostka znajduje w sobie siłę i odwagę, żeby pójść dalej pod prąd tłumowi. Myślę, że sama nie znalazłabym w sobie tyle energii, dlatego poprzez filmy wyrażam moją tęsknotę za bycie buntownikiem - dodaje Sadowska.
Na ekranie zobaczymy plejadę polskich aktorów. W rolę Stacha Wisłockiego, męża lekarki, wciela się Piotr Adamczyk, jej wielką miłość, Jurka, gra Eryk Lubos, przyjaciółkę, Wandę - Justyna Wasilewska. W filmie występują również Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.
Scenariusz filmu napisał Krzysztof Rak, który został uhonorowany wieloma nagrodami za scenariusz „Bogów“. Za zdjęcia odpowiadał Michał Sobociński, natomiast producentami fil-mu są Krzysztof Terej oraz Piotr Woźniak-Starak, twórcy spektakularnego sukcesu „Bogów”.
 
„Ciemniejsza strona Greya”
Melodramat, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 121 minut, zwiastun: https://youtu.be/nQeya1kPGLE
Opis:
Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Ciemniejsza strona Greya”, drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwsza część serii, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów. „Ciemniejsza strona Greya” pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze zarówno Christiana, jak i Anastasii…
Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.
W filmie zobaczymy także: Ritę Orę, Maxa Martiniego, Hugh Dancy’ego oraz laureatki Oscara – Kim Basinger i Marcię Gay Harden.
 

20

LUT

2017

1641

razy

czytano