Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Break Dance w Domu Kultury

Break Dance w Domu Kultury

Zapraszamy do zapisów do nowej grupy Break Dance w Domu Kultury w Żarkach. Zajęcia prowadzi Marcin Raju Rajkowski. Zajęcia odpłatne. Zapisy i informacje tel. 662 257 288.

Marcin Raju Rajkowski - dyplomowany instruktor tańca, były tancerz/solista Częstochowskiego Teatru Tańca Włodzimierza Kuca, właściciel Studia Tańca "HIT THE FLOOR", założyciel i choreograf grupy "Jeszcze Raz", wielokrotnych zdobywców 1 miejsca na ogólnopolskich turniejach tańca, pół finalistów jednego z najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych "Rytm ulicy". Tańcem zajmuje się od 17 lat, zaczynał od takich styli jak: breaking, popping i locking. W 2002 roku zaczął tańczyć w Teatrze Tańca Włodzimierza Kuca, gdzie miał okazję poznać techniki tańca współczesnego, klasycznego, jazzu. W międzyczasie szkolił się w stylach tańca hip hop, house, waacking, krump.

Ukończył dwuletni Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z Dziedziny Tańca Współczesnego z tytułem międzynarodowego instruktora tańca. W 2006 roku jako instruktor brał udział w projekcie „Dance Workshops”, międzynarodowej wymianie organizowanej przez Urząd Miasta Częstochowa. Ze względu na powodzenie projektu zorganizowano 2gą edycję „Dance Workshops” na Malcie, gdzie głównym instruktorem był Marcin Rajkowski. Współorganizator Krajowych Mistrzostw Polski IDO: Show Dance 2006, Hip Hop 2008 i Hip Hop Electric Boogie i Break Dance 2009.
Organizator obozów tanecznych. Współpracuje z najlepszymi instruktorami z Polski i z zagranicy.

Choreograf wielu grup tanecznych, które zdobywają czołowe miejsca na Ogólnopolskich Turniejach Tańca.

 

 

12

PAŹ

2017

959

razy

czytano