Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Remonty w szkołach i przedszkolu.

Remonty w szkołach i przedszkolu.

Jakie zmiany spotkają po wakacjach uczniowie i nauczyciele? Jakie prace wykonano i co się zmieniło podczas dwóch miesięcy?

W przedszkolu w Żarkach  wyremontowano schody wejściowe i odnowiono ściany w  szatni, holu i na klatce schodowej. - Wyposażono dodatkową salę dla starszych dzieci w budynku gimnazjum, pomalowano ściany – wyjaśnia Lidia Szczepańkiewicz, dyrektor przedszkola w Żarkach.

W szkole podstawowej w Żarkach wykonano remont szatni szkolnej, w tym uzupełniono tynki, wykonano malowanie. -  Pomalowano również szatnie przy sali gimnastycznej, zaplecze małej sali gimnastycznej, 3 klasopracownie – informuje dyrektor Tadeusz Pakuła.

W wakacje wykonano również znaczne zakupy m.in. brakujący sprzęt i meble w związku z wprowadzaniem reformy edukacji. I tak pracownia komputerowa została wyposażona w 25 laptopów. W kolejnej pracowni pojawiła się nowa tablica interaktywna z zestawem multimedialnym. Uzupełniono lektury dla klas starszych w bibliotece szkolnej.

W Szkole Podstawowej w Przybynowie  w okresie wakacyjnym wykonano malowanie ścian i cyklinowanie podłogi w dwóch salach lekcyjnych. - Pomalowano także klatkę schodową oraz poręcz przy schodach, korytarze na pierwszym piętrze, wykonano remont podłogi na  korytarzu na pierwszym piętrze, ułożono wykładzinę  przemysłową – informuje Edyta Brodzik, dyrektor Szkoły Podstawowej w Przybynowie. Ponadto nastąpiła wymiana wszystkich drzwi na pierwszym piętrze. Kupiono szafki do szatni dla klasy I oraz IV. Ponadto został pomalowany plac zabaw  z ławkami biesiadnymi i stoły.

W związku z nowym rokiem szkolnym w Szkole Podstawowej w Zawadzie pomalowano i wygipsowano ściany na korytarzu dolnym. – Przeprowadzono remont i malowanie pokoju nauczycielskiego i zakupiono nowe meble – informuje Anna Wyporska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Zawadzie. Nastąpiła również wymiana instalacji i oświetlenia w pracowni matematycznej. Została zainstalowana tablica interaktywna w klasopracowni klas młodszych.

 

31

SIE

2018

957

razy

czytano