Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Modernizacja dróg gminnych

Modernizacja dróg gminnych

Trwa przebudowa  ul. Chopina, kładziony jest asfalt na ul. Cegielnianej w Żarkach. Po zakończonym remoncie przy ul. Myszkowskiej trwają przebudowy dróg gminnych w jej sąsiedztwie.

- Przebudowa ul. Chopina jest realizowana za kwotę 269 877, 93 zł. Zadanie realizujemy z środków budżetowych – informuje burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski. - Jest wykonana kanalizacja deszczowa, trwa montaż krawężników.

Zadanie ma być wykonane w terminie do 28.06.2019r. Zadanie wykonuje  P.H.U.B. „MARMADEX” Marcin Sosnecki z Myszkowa. Po zakończeniu tej inwestycji ta firma wykona przebudowę drogi Gminnej – ul. Parkowa w Przybynowie na kwotę brutto 197 734,48 zł.

Natomiast prace przy ul. Cegielnianej wykonuje PRDM Myszków Wykonano podbudowę, krawężniki, drenaż, kładziony jest asfalt. Wartość prac 149 705,62 zł.  To zadania jest finansowane z budżetu Gminy Żarki.

- Dysponujemy projektem technicznym przebudowy ul. Młyńskiej i Jagodowej, w przygotowaniu jest wniosek do rządowego programu Funduszu Dróg Samorządowych, zależy nam na uzyskaniu dofinansowania – dodaje burmistrz K. Podlejski.

20

MAR

2019

983

razy

czytano