Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Rozpoczął się remont budynku Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach.

Rozpoczął się remont budynku Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach.

Przepraszamy wszystkich petentów za utrudnienia, które mogą ich spotkać w związku z trwającym remontem magistratu. Modernizacja wewnątrz potrwa najprawdopodobniej  do końca lutego.

Pierwsze prace zostały już podjęte na korytarzach przy wymianie oświetlenia – informuje Joanna Zamorska, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach. – Planujemy wymienić drzwi wewnątrz, założyć drzwi do wiatrołapów na parterze, położyć płytki na schodach i korytarzach oraz wykonać gipsówki.

Tylko do prac gipsiarskich będzie zatrudniona firma zewnętrzna. Wszystkie inne roboty wykonuje brygada komunalna Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach. Przy okazji modernizacji zostaną wymienione stare tablice informacyjne oraz zostanie wprowadzone nowe tabliczki przydrzwiowe,  aby ułatwić petentom poruszanie się po urzędzie.
- Prace remontowe są w dużej mierze wykonywane po godz. 15.30 gdy urząd jest już zamknięty. Pewnych niedogodności nie uda się jednak uniknąć  – wyjaśnia burmistrz Klemens Podlejski. – Przepraszam za wszystkie związane z remontem niedogodności.
W tym roku planuje się także wykonać remont zniszczonych schodów zewnętrznych oraz prace termomodernizacyjne.


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. Katarzyna Kulińska-Pluta)

15

STY

2009

1196

razy

czytano