Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Serwis fotowoltaiki, kolektorów i pomp ciepła.

Serwis fotowoltaiki, kolektorów i pomp ciepła.

W związku z trwającym okresem trwałości dla projektu „ Montaż odnawialnych źródeł energii na terenie posesji  prywatnych w Gminie Żarki„ ( montaż instancji 2017-2018r.) w okresie maj – sierpień 2022 roku będą przeprowadzane  serwisy wybudowanych instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła do c.w.u.
Za przeprowadzenie serwisu odpowiedzialni są  pracownicy firmy którzy zweryfikują poprawności funkcjonowania instalacji:
- dla instalacji fotowoltaicznych  FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K. Kudrowice 1295-200 Pabianice,
- dla instalacji kolektorów słonecznych i pomp ciepła do c.w.u Polska Ekologia Przetargi Sp. Z o.o ul. Piaskowa 7 47-400 Racibórz.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo informujemy, że osoby te posiadają pisemne opieczętowane potwierdzenie z Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach poświadczające powyższy fakt i winny się nim okazać przed rozpoczęciem serwisu.

W trakcie trwania przeglądu instalacji kolektorów słonecznych  firma wykonawcza zobowiązana jest do wymiany glikolu. O wszelkich nieprawidłowościach w tym zakresie proszę informować UMIG Żarki pod numerem telefonu: 34 314036 w. 29.

 

17

MAJ

2022

846

razy

czytano