Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

28.03. Spotkanie. Czyste powietrze.

28.03. Spotkanie. Czyste powietrze.

Zapraszamy na SPOTKANIE INFORMACYJNE dotyczące Programu "CZYSTE POWIETRZE” w dniu 28  marca 2023 roku, o godz. 16:00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach, sala sesyjna.

W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również sposobu składania wniosków o dofinansowanie ( np. wymiana pieca, stolarki okiennej, docieplenie ) oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć. Po spotkaniu udzielane będą odpowiedzi na pytania indywidualne.

Jednocześnie przypominamy, ze Punkt informacyjno-konsultacyjny Programu Czyste Powietrze czynny jest codziennie w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy w pokoju nr 21. Informacja telefoniczna pod numerem 34 3148036 wew. 29. 

„Czyste Powietrze” to program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych oddanych do użytko-wania przeprowadzających prace termomodernizacyjne.

Punkt świadczy pomoc w zakresie:
- udzielania informacji o założeniach i celach programu,
- wsparcie w zakresie przygotowania wniosku o dofinansowanie
- pomoc przy rozliczaniu przyznanego dofinansowania.


Punkt czynny jest codziennie w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy w pokoju nr 21. Informacja telefoniczna pod numerem 34 3148036 wew. 29.  

Planujesz wymianę pieca, prace termomodernizacyjne, wymianę stolarki okiennej lub drzwiowej ( i inne) przyjdź i sprawdź informację o możliwości pozyskania dotacji.

 

 

 

21

MAR

2023

628

razy

czytano