Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Piknik w Wysokiej Lelowskiej.

Piknik w Wysokiej Lelowskiej.

Pierwszy Piknik Rodzinny odbył się na Wysokiej Lelowskiej dnia 3 czerwca. W trakcie  odbyła się prelekcja dla mieszkańców o sposobach przeciwdziałania zjawiskom, takim jak: przemoc domowa, przestępstwa na szkodę małoletnich, cyberprzestępczość, oszustwa i lichwa oraz promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym opowiadali przedstawiciele służb mundurowych.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich zadbały o przepyszne ciasta i aromatyczny żurek. Na gości czekał również smalczyk, grillowanie należało do strażaków, a czas umilała muzyka i śpiewy pań z KGW. Na pikniku nie brakowało przyśpiewek oraz tańców. Dla dzieci dodatkową atrakcją  była wata cukrowa, popcorn, zamek dmuchany oraz balony oraz  poczęstunek.

Organizatorem festynu  była Gmina Żarki oraz  Koło Gospodyń Wiejskich z Wysokiej Lelowskiej, w prace przy organizacji zaangażowali się także przedstawiciele OSP Wysoka Lelowska. Piknik zorganizowano dzięki środkom pozyskanym ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego Dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

 

12

CZE

2023

385

razy

czytano