Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Piknik Rodzinny w Jaworzniku.

Piknik Rodzinny w Jaworzniku.

W trakcie trwania pikniku w Jaworzniku (10.06.) odbyła się prelekcja dla mieszkańców o sposobach przeciwdziałania zjawiskom, takim jak: przemoc domowa, przestępstwa na szkodę małoletnich, cyberprzestępczość, oszustwa i lichwa oraz promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym opowiadali przedstawiciele służb mundurowych.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich zadbały o smakowite ciasta, smalec, kanapki, lemoniadę, galaretki i wiele innych delikatesów. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jaworzniku przygotowały piękny występ  dla publiczności, a dwójka z nich Lena Kusaj i Nikodem Turoń zajmowało się sprzedażą własnoręcznie robionych rozmaitości  na szydełku. Grilował Arkadiusz Kotyniak, natomiast nagłośnienie obsługiwał Przemysław Michalak.

W czasie festynu dla gości udostępniono: zamek dmuchany oraz watę cukrową i popcorn dla najmłodszych, kiełbaski z grilla.

Organizatorem festynu  była Gmina Żarki oraz  Koło Gospodyń Wiejskich z Jaworznika, w prace przy organizacji zaangażowali  się także przedstawiciele OSP Jaworznik oraz ks. proboszcz Marek Pacyna. 

Piknik zorganizowano dzięki środkom pozyskanym ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego Dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Kolejny Piknik Rodzinny odbędzie się 8 lipca w Zaborzu od 16.00 do 19.00. Serdecznie Zapraszamy!!!!!!

16

CZE

2023

311

razy

czytano