Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Antosia Suchecka. Dwa sukcesy!

Antosia Suchecka. Dwa sukcesy!

Antosia Suchecka wzięła udział w 43. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie!  Znalazła się w finałowej TOP10!  Wyobraźcie sobie prestiż i konkurencję w konkursie o takim zasięgu! Uczennica Szkoły Podstawowej w Żarkach im. Wł. Szafera  Antosia Suchecka uczestniczyła w oficjalnym otwarciu festiwalu, w przesłuchaniach konkursowych, które wyłoniły TOP10 w każdej grupie wiekowej. Nasza gwiazda, rzecz jasna, znalazła się w tej fantastycznej "dziesiątce"! Dzień później, (02.06.) odbył się koncert finałowy. To nie pierwszy raz, gdy Tosia udowodniła, że świetnie sobie radzi na scenie.

- Jesteśmy niebywale dumni, że pod skrzydłami naszej szkoły mamy takie diamenty! – twierdzą dyrekcja i nauczyciele żareckiej podstawówki. Tym bardziej, że to nie jest jedyny sukces ostatnich dni.

Pierwszoklasistka zaprezentowała talent wokalny w II Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Maryjnej SANCTA MARIA, w którym zajęła fantastyczne 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej! Delikatny, subtelny, czysty głos zachwycił jury i mimo międzynarodowej (!) konkurencji, Tosia stanęła na podium. Festiwal organizowany był pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Opiekunem muzycznym Tosi w Szkole Podstawowej w Żarkach jest Sylwia Góral.

Gratulujemy! Tosiu! Śpiewaj dalej i zachwycaj innych swoim głosem!

Zdjęcie: Fb Szkoły Podstawowej w Żarkach.

20

CZE

2023

309

razy

czytano