Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Między Zamkami na podium.

Między Zamkami na podium.

Gospodarstwo Agroturystyczne Między Zamkami z Kotowic z Gminy Żarki wygrało prestiżowy konkurs.  Zajęło pierwsze miejsce w „Konkursie na najlepszą agroturystykę w województwie śląskim" organizowanym przez Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie. Odbiór nagrody w czasie tegorocznej Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie połączonych z Dożynkami Jasnogórskimi w dniu 2 września.

Jury odwiedziło agrogospodarstwo i sprawdzało standard świadczonych usług, zasady proekologiczne, powiązanie z tradycją i regionem. Bardzo ważna jest oferta kulinarna i atrakcje w gospodarstwie i wokół, a także inwestowanie w rozwój i sposoby promocji.  

Między Zamkami oferuje pokoje 2,3 i 4 -osobowe z niezależnymi wejściami do ogrodu oraz domek holenderski. Atutem tego miejsca jest przepyszne jedzenie. Posiłki domowe są przygotowywane w oparciu o własne składniki i produkty od rolników.  Zarówno w domu, jak i na podwórku przygotowano udogodnienia dla dzieci. Agrogospodarstwo jest bardzo przyjazne rodzinom z dziećmi i posiada szereg udogodnień. Jest liderem w zakresie pakietowania usług oferując nocleg, wyżywienie i atrakcje.

Gratulujemy!

Zdjęcia: Gospodarstwo Agroturystyczne Między Zamkami

 

 

 

01

SIE

2023

350

razy

czytano